Turystyka

Wakacyjne złote runo!

Czas czytania: około < 1 minuty

Powodów, by wybrać się nad polskie morze jest tyle, ile nad to morze podróżujących… a nawet więcej, bo przecież często wybieramy się nad Bałtyk nie tylko po to, by zażywać słonecznych i morskich kąpieli, ale także po to, by zażyć nieco… kultury!

Tak właśnie jest w przypadku ukochanego trójmiejskiego miasta, jakim jest Sopot, w którym każdego roku odbywa się słynny festiwal teatru telewizji i słuchowisk radiowy. Wtedy trudno w tym mieście o hotel! Sopot, rzecz jasna, może pochwalić się, bajeczną i bujną bazą noclegową, ale nie zawsze jest ona w stanie zaspokoić wszystkie nasze pragnienia, jeśli akurat w danym terminie dzieje się w mieście coś wyjątkowego.

Wtedy właśnie Świętym Graalem niemalże, jest hotel, Sopot czy też pobliskie Gdańsk i Gdynia, wszędzie szukamy odpowiedniego, czyli z bliskością morza i czystością w pokoju lokum. Dotyczy to także licznych festiwali muzycznych odbywających się w tym mieście – zdaje się, że łatwiej wtedy, pytają samych siebie podróżni, o złote runo czy o jakiś hotel? Sopot, nadmorskie miasto, odpowiada… zawsze przecież jest plaża…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *