Turystyka

Kotwica każdego turysty

Czas czytania: około < 1 minuty

To dzieje się naprawdę! Rzeczywistość wraca do nas małymi krokami. Ziemia wraca na swoją orbitę. Jakichkolwiek słów by nie użyć, chodzi nam wszystkim o jedno i to samo – już za chwilę będzie można swobodniej podróżować.

Co oznacza, między innymi, że znów zaświecą światła w oknach dotychczasowych zamkniętych na cztery spusty miejsc noclegowych. Znów odżyje każdy hotel! Warszawa aż przebiera nogami, żeby móc ugościć u siebie przyjezdnych w celach biznesowych, turystycznych, towarzyskich, ma w końcu tyle do zaoferowania!

Jak przygoda to tylko… Jasna sprawa, warto jednak w tej przygodzie mieć gdzie spać. I czyż właśnie taką kotwicą w każdej podróży nie jest hotel? Warszawa ma tak bogatą bazę noclegową, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Od hoteli robotniczych po najwyżej oceniane, sięgające wręcz gwiazd, apartamenty ze śniadaniem podawanym do łóżka. Nie ma więc na co czekać – chyba że na ostateczne zniesienie obostrzeń – i już śnić takie sny o potędze, a przynajmniej o przygodzie, na której czele stoi hotel, Warszawa jest do niego wisienką na torcie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *