Survival

7 sposobów na przetrwanie w dżungli

Czas czytania: około 2 minut

Dżungla jest pełna dzikich zwierząt i drapieżników. Jeśli jesteś człowiekiem i mieszkasz w mieście, wtedy będziesz czuł się komfortowo, ale jeśli jesteś w dżungli, to nigdy nie przyzwyczaisz się do środowiska. Istnieje ogromna różnica pomiędzy miejską dżunglą a dżunglą.

Miasto ma drogi i elektryczność, ma w sobie wszystko. Dżungla ma wiele niebezpieczeństw, których nie mamy w mieście. Ma trujące rośliny i zwierzęta, które mogą cię zabić w ciągu minuty. Bardzo trudno jest przetrwać w dżungli, ponieważ nie będziesz miał sposobu na komunikację z nikim.

Więc, oto najlepsze 7 sposobów na przetrwanie w dżungli.

Poznaj swoich wrogów

Nie wystarczy tylko znać dżunglę i jej zasady, trzeba zrozumieć dzikie zwierzęta i drapieżniki, jak również. Musisz wiedzieć, które zwierzęta mogą cię zaatakować i czego szukają.

Zaprzyjaźnij się z tubylcami

Nie ma nic złego w zawieraniu przyjaźni z tubylcami, ale będzie to bardzo korzystne dla Ciebie. Możesz zadawać pytania i poznawać florę i faunę dżungli.

Używaj kamuflażu

Najlepszym sposobem na przetrwanie w dżungli jest użycie kamuflażu. Bardzo trudno jest zobaczyć kolor ubrania w dżungli, więc jeśli nosisz czarne ubrania to będziesz bezpieczny.

Zapewnij sobie komfort

Jeśli jesteś w dżungli, to trzeba będzie zrobić sobie wygodne. Możesz rozpalić ogień, zjeść jedzenie i napić się wody.

Nie chodź sam

Jeśli chodzisz po dżungli, to nie chodź sam. Lepiej zabrać ze sobą przewodnika, który zna dżunglę i jej zasady.

Nigdy nie ryzykuj

Dżungla jest pełna niebezpiecznych zwierząt i drapieżników. Jeśli chcesz przetrwać w dżungli, będziesz musiał podjąć środki ostrożności podczas spaceru. Nie spaceruj w środku dżungli lub w nocy.

Wnioski:

To są najlepsze 7 sposobów na przetrwanie w dżungli. Musisz przestrzegać tych wskazówek, jeśli chcesz przetrwać w dżungli.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *