Turystyka

Lato wszędzie!!

Czas czytania: około < 1 minuty

Coraz cieplejsze dni i piękne słoneczko, które zagląda nam przez okna sprawia, że w każdym kiełkuje myśl – jak ubrać się w taką pogodę, aby nie być zgrzanym jak mops czy też spoconym jak szczur. Mężczyźni obierają jedną taktykę – albo odkryć jak najwięcej ciała, albo zakryć wszystko, jak popadnie. Domeną kobiet jest jednak zadbanie o wizerunek – zwiewne, kremowe sukienki czy też luźne, szerokie spodnie albo bardzo wysmuklające kombinezony. Wybór jest szeroki, ponieważ jak wyżej widać – możliwości jest mnóstwo.

Letnia pogoda zachęca do eksperymentowania z ubiorem, ponieważ to wspaniały czas na przetestowanie letnich, lnianych i przewiewnych kreacji. Zdecydowanie w tym okresie dominują te tkaniny, które umożliwiają większą przepuszczalność powietrza. Do takich tkanin z pewnością można zaliczyć te najbardziej naturalne, jak: len, bawełna, kaszmir, jedwab.
Głównie dominują krótkie rękawy oraz spodenki odsłaniające znaczą część nóg. Zdarza się jednak, że niektóre osoby nie chcą łapać promieni słońca i aby skryć swoją skórę od promyków wybiera dłuższe rękawy oraz spodnie z dłuższą nogawką niżeli szorty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *