Survival

Jak przetrwać w dżungli i żyć zdrowo

Czas czytania: około 2 minut

Każdy marzy o życiu w dżungli, jest to marzenie, które nigdy się nie spełni, jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy na temat przetrwania.

Miejsce, które można nazwać dżunglą jest pełne dzikich zwierząt, węży, owadów i roślin. Jest tak wiele miejsc na świecie, które nie nadają się do zamieszkania przez ludzi i tak, musimy znać sztuczki przetrwania w dżungli.

Oto niektóre z rzeczy, które pomogą Ci przetrwać w dżungli.

Rozpal ogień

Aby przetrwać w dżungli musisz posiadać wiedzę na temat rozpalania ognia. Najczęstszym sposobem jest użycie kijów strażackich, ale jeśli nie masz żadnych kijów to możesz rozpalić ogień używając kawałka kory lub gałązek.

Możesz użyć wszystkiego, co znajdziesz w dżungli, może to być gałąź, liść lub patyk.

Poznaj florę i faunę

Większość zwierząt w dżungli jest trująca i może spowodować śmierć, jeśli nie będziesz ostrożny. Musisz więc znać florę i faunę dżungli, a także wiedzieć, które zwierzę zje które zwierzę.

Korzystaj z jedzenia, które daje ci natura

Natura daje nam wszystko, czego potrzebujemy, aby przetrwać w dżungli. Tak więc, jeśli jesteś głodny, będziesz musiał użyć wszystkiego, co jest dostępne w dżungli.

Jeśli jesteś wegetarianinem, możesz jeść niektóre owoce, takie jak mango i jagody, a także możesz jeść dziki.

Wnioski:

Jeśli masz tę wiedzę to będziesz żył w zdrowiu, ponieważ będziesz miał wystarczająco dużo jedzenia i nie będziesz musiał chodzić do miast, aby kupić jedzenie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *